A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Індустріальний парк "Марамуреш"

Два нові індустріальні парки включені до реєстру.

Дата: 27.09.2023 16:14
Кількість переглядів: 20

Вперше за новою процедурою - рішенням Уряду.

Все більше українських підприємців та громад усвідомлюють перспективи створення індустріальних парків. Сьогодні Уряд схвалив внесення до реєстру ще двох парків: “Л-ТАУН ПАРК” (Глухівська територіальна громада, Київська область) та “Марамуреш” (Солотвинська селищна рада, Закарпатська область).

За умов воєнного стану індустріальні парки створюють умови не тільки для появи абсолютно нових підприємств, а й для релокації цілих заводів з областей, охоплених бойовими діями.

Створення двох парків-новачків вперше відбулося за новою процедурою: рішення приймалося не Міністерством економіки, а Кабінетом Міністрів. Це передбачено змінами до закону “Про індустріальні парки”, які набули чинності ще восени минулого року. Цей закон дав можливість державного фінансування будівництва інфраструктури та компенсації керуючим компаніям та учасникам індустріальних парків витрат на підключення та приєднання до електромереж. Також запроваджена можливість компенсації учасникам індустріальних парків відсоткових ставок за кредитами.

Ну а найближчим часом очікуємо прийняття Радою ще двох законів - з податковими та митними стимулами. Вони передбачають звільнення резидентів індустріальних парків від імпортного ПДВ і мита на обладнання, а також звільнення від податку на прибуток на 10 років. Крім того, органи місцевого самоврядування отримають право надавати пільги за місцевими податками.

Вітаємо “Л-ТАУН ПАРК” та “Марамуреш” у сім’ї індустріальних парків. Попри війну вже зараз маємо турбуватись про нові робочі місця для українців та майбутнє відновлення економіки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень